Superfoods - uznano najnowszym trendem w żywieniu

Nasza misją jest zaoferowanie produktów o wysokiej jakości za umiarkowaną cenę, tak aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby klienta.

W ramach inwestycji MINERAL PROJECT pod auspicjami naszych amerykańskich partnerów (firmy Brawo Press Inc.) zainaugurowano nowy program edukacyjno – informacyjny “TRUE NATURAL FOODS’™, którego zadaniem jest ponoszenie świadomości społeczeństwa w zakresie obowiązujących najnowszych trendów w żywieniu oraz propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia.

Czy wiesz

Po pieniądzach ulubionym tematem Polaków jest zdrowy tryb życia. Według raportu przeprowadzono przez Headlines Porter Novelli odnotowano, iż następuje stopniowy wzrost poziomu świadomości społeczeństwa w zakresie zdrowego stylu życia i odżywiania..
53% przebadanych Połaków uważa, że aby prowadzić zdrowy styl życia należy być aktywnym fizycznie. Równie ważna w życiu jest odpowiednia dieta, co potwierdza 44%. Próby podjęcia zmian w stylu życia deklaruje 40% Polaków. W 20% decyzja ta jest efektem złego samopoczucia czy braku energii. Ogólnie mówiąc, większość Polaków zadowolona jest ze swojego stanu zdrowia i uważa się za osoby dbające o siebie, jednak nadal niewielu podejmuje konkretne działania prozdrowotne.

Doceń krajowego producenta

Nabywanie rodzimych produktów to najlepszy sposób wsparcia krajowego biznesu. Dotyczy to przede wszystkim firm, działających w branży spożywczej ale też wielu innych. Stabilna sytuacja i rozwój rodzimych przedsiębiorstw przekłada się na większą liczbę miejsc pracy, a to z kolei sprzyja poprawie poziomu życia obywateli. W interesie każdego z nas leży nie tylko wspieranie krajowych przedsiębiorstw z powodu potencjalnych miejsc pracy. Ma to również bezpośredni związek z tempem wzrostu gospodarczego całego państwa, co rzutuje na kondycję budżetową.